جایگزینی واردات QTECH
image Pon

دوره تعویض واردات QTECH

QTECH، یک توسعه دهنده روسی و تولید کننده تجهیزات مخابراتی و فناوری اطلاعات، دارای سابقه موفقیت آمیز در زمینه حل مشکلات ارتباط از راه دور در چارچوب پروژه های فدرال، از جمله انتخاب رئیس جمهور فدراسیون روسیه، بازی های المپیک زمستانی در سوچی، کشور واحد است. آزمون و برنامه ای برای از بین بردن شکاف دیجیتالی. QTECH به متنوع سازی اقتصاد روسیه کمک می کند و جایگزینی با کیفیت بالا برای تجهیزات مخابراتی و فناوری اطلاعات با مبدا خارجی با همتایان روسی فراهم می کند.

تجهیزات QTECH در ثبت TORP MINPROMTORG و ثبت تولید کنندگان داخلی PJSC Rostelecom، راه حل های نرم افزاری – در ثبت وزارت توسعه دیجیتال، ارتباطات و رسانه های جمعی فدراسیون روسیه موجود است. این به شرکت این فرصت را می دهد تا با شرکت های بخش دولتی و ساختارهای شهرداری همکاری کند و همچنین در برنامه های مختلف جایگزینی واردات شرکت کند. در حال حاضر 25000 شرکت و سازمان دولتی و تجاری با تجهیزات QTECH فعالیت می کنند.

وظیفه QTECH اطمینان از جایگزینی تجهیزات مخابراتی و فناوری اطلاعات با مبدا خارجی با تجهیزات روسی است همراه با کمک به تنوع بخشیدن به اقتصاد روسیه.

برنامه اطمینان از جایگزینی واردات صنعت فدراسیون روسیه توسط دولت فدراسیون روسیه از سپتامبر 2014 اجرا می شود و هر ساله توجه بیشتری را از نظر مقامات و مردم جلب می کند. اجرای اقدامات برای جایگزینی واردات در روسیه با در نظر گرفتن برخی وظایف انجام شده توسط دولت انجام می شود.

اهداف جایگزینی واردات:

  • کار در زمینه توسعه رقابت
  • بهبود کیفیت اقتصاد روسیه – افزایش تولید کالا مطابق با استانداردهای جهانی
  • توجه به حمایت و توسعه تولید کنندگان داخلی
  • تضمین امنیت اقتصادی کشور
  • بازار کالاهای وارداتی را با تولید داخلی خود اشغال کند

سیاست جایگزینی واردات در حوزه IT، قبل از هر چیز با هدف توسعه صنعت و اطمینان از استقلال تکنولوژیکی روسیه انجام می شود. از سال 2015 تا 2018 ، تعدادی آیین نامه تدوین و تصویب شد که جایگزینی واردات نرم افزار را در ارگان های دولتی و محلی روسیه تنظیم می کند.

اسناد اساسی در زمینه سیاست های جایگزینی واردات ، مصوبه دولت فدراسیون روسیه در تاریخ 15 آوریل 2014 N 328 “درباره تصویب برنامه دولت فدراسیون روسیه “توسعه صنعت و افزایش رقابت آن” است.

ساختارهای دولتی – پرچمداران فرآیند جایگزینی واردات در بخش IT عبارتند از: وزارت دارایی فدراسیون روسیه، خزانه داری فدرال، وزارت مخابرات و ارتباطات جمعی، خدمات مالیاتی فدرال، وزارت دفاع فدراسیون روسیه، و گارد روسیه. این امر در مورد شرکتهای بزرگی مانند Rostelecom ، Gazprom ، Russian Railways و تعدادی دیگر نیز صدق می کند.

QTECH به کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات خود توجه ویژه ای دارد. با گذشت سال ها، تجهیزات QTECH به خوبی در بازار اپراتورهای مخابراتی و ارائه دهندگان اینترنت ثابت شده است، جایی که نیاز به قابلیت اطمینان تجهیزات به ویژه بالا است. هر ساله با دستورالعمل های مربوط به وزارت صنعت و تجارت، تجهیزات QTECH به طور رسمی وضعیت تجهیزات مخابراتی از مبدا روسی را به خود اختصاص می دهند.

برچسب ها