همکاری مشترک QTECH و Jet Info Systems
image اخبار

همکاری مشترک QTECH و Jet Info Systems

در ژانویه سال 2022 میلادی، کمپانی QTECH و Jet Infosystems قرارداد همکاری با یکدیگر منعقد کردند. طبق اسناد امضاء شده، شرکت جت اینفوسیستمز، یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری اطلاعات در روسیه به شمار می‌رود که شریک تایید شده QTECH نیز شده است. به عنوان بخشی از شرایط قرارداد منعقد شده، مشتریان Jet Infosystems دسترسی رایگان به پنل تست تجهیزات QTECH دریافت کردند. به لطف این امر، مشتریان می توانند سیستم های مورد نظر خود را قبل از خرید آزمایش کنند. پشتیبانی از راه حل های فناوری اطلاعات نیز به طور مشترک توسط هر دو شرکت انجام خواهد شد.

اکثر تجهیزات QTECH توسط متخصصان Jet Infosystems آزمایش شده است. شرکای ما به سخت افزار سرور و راه حل های اصلی شبکه علاقه مند هستند: سوئیچ های اترنت، سیستم‌های ذخیره‌سازی داده‌ها، روترها، کنترلرها و نقاط دسترسی Wi-Fi. این به دلیل این واقعیت است که Jet Infosystems در حال حاضر تعدادی پروژه را برای معرفی سرور و تجهیزات شبکه QTECH به زیرساخت مشتریان صنایع مالی و پالایش نفت اجرا می کند.

پس از امضای قرارداد، ایلیا بیشکیرویچ، مدیر توسعه تجارت، از QTECH صحبت کرد. وی خاطرنشان کرد: اکنون شرکت ها در تلاش هستند تا زیرساخت های خود را بهینه کنند و در استراتژی های توسعه بلندمدت تجدید نظر کنند. در این شرایط، یکپارچه‌کننده‌های فناوری اطلاعات به کمک می‌آیند که در پیاده‌سازی راه‌حل‌های تولیدکنندگان تجهیزات تخصص دارند و درک درستی از نحوه کار با زیرساخت‌های فناوری اطلاعات موجود مشتری دارند. Jet Infosystems یکی از شرکت‌های پیشرو در فناوری اطلاعات است که تجهیزات QTECH را در پروژه‌های خود ادغام کرده است.

ما شروع به دریافت درخواست‌هایی از تجارت روسی برای معرفی تجهیزات QTECH کردیم. به منظور پاسخگویی به تقاضاهای بازار و گسترش تخصص خود، ما مهندسین Jet Infosystems را آموزش داده ایم. اکنون ما نه تنها می‌توانیم تجهیزات QTECH را به عنوان بخشی از پروژه‌های خود اجرا کنیم، بلکه می‌توانیم از آنها نیز پشتیبانی کنیم.»
Jet Infosystems از سال 1991 در بازار یکپارچه سازی سیستم روسیه فعالیت می کند. با بیش از 1800 کارمند، سالانه بیش از 1000 پروژه منحصر به فرد را اجرا می کند. در TOP-10 بزرگترین شرکت های IT روسیه و TOP-5 ارائه دهندگان خدمات IT گنجانده شده است. حوزه‌های کلیدی فعالیت: زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، شبکه‌ها و سیستم‌های مهندسی، برون‌سپاری فناوری اطلاعات، امنیت اطلاعات، یادگیری ماشین، توسعه نرم‌افزار سفارشی، پیاده‌سازی و نگهداری برنامه‌های تجاری در سطح سازمانی، امنیت صنعتی و اینترنت اشیا.

برچسب ها