مدل‌های جدید محفظه/رک کیوتک
image اخبار

مدل‌های جدید محفظه/رک کیوتک

یکی از مسیرهای اصلی فعالیت تولیدی کمپانی کیوتک توسعه و تولید کابینت و رک های مخابراتی برای نصب تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه می باشد.

خط تولید شامل کابینت های کف، دیوار، ضد خرابکاری و قفسه هایی در اندازه های مختلف برای انواع تجهیزات کاربری تا وزن 1500 کیلوگرم می باشد.

دو مدل از کابینت های آب و هوا از سری LIGHT که برای قرار دادن تجهیزات مخابراتی در فضای باز و دستگاه های سیستم نظارت تصویری IP امنیتی یا فناوری طراحی شده اند.

کابینت های حرارتی در فضای باز عملکرد منظم و بدون وقفه روترها، سوئیچ ها، دوربین های ویدئویی شبکه را در هر نامطلوب ترین شرایط محیطی ارائه می دهند: محدوده دما از – 50 تا + 45 درجه سانتیگراد / رطوبت هوا تا 80 درصد است.

کابینت های آب و هوا مطابق با کلاس افزایش یافته حفاظت از گرد و غبار و رطوبت IP65 است که به طور قابل اعتمادی از تجهیزات در برابر هر گونه عوامل منفی خارجی محافظت می کند. آنها به شما این امکان را می دهند که دوربین های ویدئویی IP و سایر تجهیزات شبکه را با استفاده از فناوری Gigabit Ethernet به یک شبکه فیبر نوری متصل کنید.

منبع تغذیه دستگاه های داخل کابینت از طریق یک کابل استاندارد چند جفت مسی با پشتیبانی PoE IEEE 802.3af/802.3at سازماندهی می شود. نسخه آب و هوایی مربوط به U2 GOST 15150-69 است.

تجهیزات استاندارد کابینت:

  • پانل نصب با ریل های DIN، درایوهای هرمتیک، ماشین های اتوماتیک و پایانه ها.
  • متقاطع فیبر نوری با چهار پورت SC نوری، با آستین های CDZS، پیگتیل ها و آداپتورها.
  • زیر سیستم تثبیت دما، از جمله ترموستات، بخاری و فن؛
  • سیستم منبع تغذیه بدون وقفه با ولتاژ خروجی 48 ولت DC (240 وات) با باتری هایی با ظرفیت 7-9 A/h.
  • گزینه های اضافی: سوئیچ صنعتی 8 پورت 10/100/1000T PoE، حفاظت در برابر صاعقه از پورت های اترنت.

محفظه های کابینت بر اساس یک سازه فلزی تمام جوش ساخته شده و از داخل با یک ماده عایق حرارتی مدرن “Penofol” با ضخامت 10 میلی متر عایق بندی شده اند. خطوط کابل از طریق یک سوراخ مخصوص در پایه وارد می شوند که با یک پلاگین قابل جابجایی بسته می شود. در داخل کابینت ها یک پانل نصب گالوانیزه با دو ریل افقی تعبیه شده است.

بسته تحویل شامل براکت های تخصصی دیواری کابینت می باشد. هنگام نصب کابینت حرارتی روی یک پایه / پایه، لازم است که یک پایه دکل QS-PM400-L را نیز سفارش دهید.

کابینت های حرارتی از فولاد نورد سرد GOST 19904-90 با ضخامت حداقل 1.5 میلی متر ساخته شده است. تمام سطوح فلزی با رنگ پودری مقاوم در برابر آب و هوا مطابق با GOST 9.410-88، رنگ RAL 7035 پوشانده شده است.

از مدل های جدید محفظه رک کیوتک میتوان به WQF-L-34THP240-4SC و WQF-L-44THR240-4SC اشاره نمود.

برچسب ها