محصولات جدید دوربین کیوتک
image اخبار

محصولات جدید دوربین کیوتک

دنیای مدرن با تنوع و تطبیق پذیری زیاد متمایز می شود، به همین دلیل است که اطلاعاتی که واقعیت را به تصویر می کشد در آن بسیار ارزشمند است. اکثر وظایف به نظارت در زمان واقعی رویدادها یا فرآیندها نیاز دارند و دوربین های ویدئویی IP با کیفیت بالا برای این کار مناسب هستند. با کمک آنها، تصویر ویدئویی به صورت دیجیتال از طریق شبکه های کامپیوتری منتقل می شود و می تواند مستقیماً به اینترنت پخش شود، که امکان نظارت بر وضعیت را در هر فاصله ای از محل مشاهده ممکن می کند.

برای سهولت استفاده، دوربین های IP در فرم های مختلف موجود هستند: گنبدی، استوانه ای و چرخشی.

محصولات در طرح گنبد برای نصب افقی (نصب سقف) یا در یک صفحه عمودی با استفاده از یک براکت مخصوص طراحی شده اند.

دوربین‌های IP استوانه‌ای روی یک براکت چرخشی نصب می‌شوند که جهت مشاهده را تعیین می‌کند. آنها عمدتا در خارج از منزل استفاده می شوند، بنابراین در یک کیس محافظ تولید می شوند.

دوربین های IP پرسرعت PTZ از فناوری PTZ (کنترل جهت و زوم از راه دور) پشتیبانی می کنند که برای آن از درایوها و نرم افزارهای خاصی استفاده می شود. برخی از مدل ها مجهز به یک سیستم ردیابی خودکار و یک آشکارساز حرکت هستند که به شما امکان می دهد به طور مستقل شی مورد مشاهده را در منطقه کنترل شده همراهی کنید.

دوربین های IP Wi-Fi برای استفاده در محیط داخلی طراحی شده اند، بنابراین می توان آنها را روی سقف، دیوار یا میز نصب کرد. وجود ماژول Wi-Fi باعث افزایش استقلال دستگاه می شود، زیرا برای دسترسی به اینترنت نیازی به کابل جفت پیچ خورده ندارد.

به طور جداگانه می توان به دوربین های فیلمبرداری Fisheye اشاره کرد که مجهز به لنزهای چشم ماهی با فوکوس کوتاه ویژه با لنز محدب هستند. آنها پوشش همزمان 180 درجه را ارائه می دهند، اما تصویر به شدت در لبه ها تحریف می شود، بنابراین از نرم افزار ویژه ای برای بهبود درک استفاده می شود.

QTECH دوربین های ویدئویی IP را از انواع فوق تولید می کند. تعدادی از دوربین های فیلمبرداری به طور انحصاری در روسیه تولید می شوند که امکان استفاده از آنها را در تاسیسات کلیدی داخلی فراهم می کند.

بسته به نسخه، دوربین های ما دارای رزولوشن از 2 مگاپیکسل تا 8 مگاپیکسل هستند و اگر در حالت اول این تصویر ویدیویی با کیفیت Full HD (1080p) به شما امکان شناسایی یک فرد را می دهد، در مورد دوم – ویدیو با کیفیت 4K یا کیفیت Ultra HD (2160p) امکان استفاده از زوم دیجیتال برای مشاهده جزئیات کوچک. علاوه بر این، برخی از محصولات از زوم اپتیکال تا 40 برابر استفاده می کنند. تعدادی از دوربین ها مجهز به لنز وریفوکال هستند که به شما امکان می دهد تصویر را مستقیماً برای یک کار خاص تنظیم کنید.

دوربین‌های IP ما از کارآمدترین الگوریتم‌های فشرده‌سازی ویدیوی H.265 برای کاهش فیلم‌برداری استفاده می‌کنند. این به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری را در رسانه های خارجی ضبط کنید. بسیاری از مدل ها برای استفاده در شرایط نور کم طراحی شده اند، بنابراین طراحی آنها نور IR را در فاصله 5 تا 240 متر فراهم می کند. در صورت لزوم، محصول مجهز به میکروفون است.

این دستگاه ها توسط یک آداپتور خارجی 12 ولت تغذیه می شوند یا، در صورت ارائه توسط طراحی، از فناوری POE استفاده می کنند، زمانی که انرژی به طور مستقیم از طریق یک کابل جفت پیچ خورده استاندارد به طور همزمان با انتقال داده منتقل می شود.

برچسب ها